Palmares

2016-2017

2016-2017

Dames Liga A


Reguliere competitie: 3de
Play-offs: 6de
Beker van België: verliezend finalist

CEV-cup

Verlies van Busto Arsizio

Andere ploegen

Dames B
Winnaar Trofee De Doncker

Scholieren A
Kampioen Oost-Vlaanderen

Junioren (U19)
Scholieren (U17)

Winnaars Beker Oost-Vlaanderen

Junioren (U19)
Kampioen van Vlaanderen

 

2015-2016

2015-2016

Dames Liga A


Reguliere competitie: 2de
Play-offs: 2de
Vice-kampioen
Winnaar Supercup
Beker van België: verlies van Kieldrecht (1/2 finale)

CEV-cup

Winst van Sneek (golden set)

Verlies van Galatasaray Istanbul

Andere ploegen

Junioren (U19)
Scholieren (U17)
Kadetten (U15)
Miniemen (U13)

Winnaars Beker Oost-Vlaanderen

Junioren (U19)

Kampioen van Vlaanderen

 

2014-2015

2014-2015

Dames Liga A


Reguliere competitie: 3de
Play-offs: 4de
Beker van België: finalist - verlies van Kieldrecht

CEV-cup
Verlies van Olympiakos Piraeus (golden set)

Challenge cup
Verlies van Apeldoorn (golden set)

Andere ploegen


Dames C (2de Prov.)

Kampioen


Junioren


Scholieren

Miniemen
Winnaars Beker Oost-Vlaanderen

Dames B

Winnaar Trofee De Doncker


Junioren

Kampioen van Vlaanderen
Kampioen van België

2013-2014

2013-2014

Dames Liga A


Reguliere competitie: 3de
Play-offs: 3de
Winnaar Supercup
Beker van België: verlies van Michelbeke (1/4 fin)

Champions League
Poule E

Vakifbank Istanbul (Tur)
Atom Trefl Sopot (POL)
Dinamo Romprest Bucuresti (ROU)

Andere ploegen


Dames E (3de Prov)


Scholieren A (Prov.)


Kadetten A (Prov.)

Miniemen A (Prov)

Miniemen C (Reg.)

Preminiemen 2B-B
Jongens-Preminiemen 2BB-2R

Kampioenen Oost-Vlaanderen


Junioren


Kadetten

Miniemen
Winnaars Beker Oost-Vlaanderen

Dames B

Winnaar Trofee De Doncker

2012-2013

2012-2013

Dames Liga A

Beker van België: verlies van Oudegem (1/4 fin)

Challenge-cup

Dubbelwinst van Lindesberg (SWE)

Dubbelverlies van Yuzhny (OEK) - 16de finales

Andere ploegen


Kadetten A


Miniemen A


Preminiemen 2B
Preminiemen 3*3

Kampioenen Oost-Vlaanderen


Junioren

Winnaar Beker Oost-Vlaanderen


Kadetten A

Kampioen van Vlaanderen 

2011-2012

2011-2012

Dames Liga A


Vice-kampioen

Beker van België: verlies van Kieldrecht (1/2 fin)


Winnaar Supercup

Challenge-cup

Winst van Bursa (golden set) (TUR)

Dubbelwinst van Piraeus (GR) - 16de finales

Dubbelwinst van Le Cannet (FR) - Achtste finales

Dubbelwinst van Wroclaw (POL) - Kwartfinales

Dubbelverlies van Baku (AZE) - Halve finales

Andere ploegen

Preminiemen 2B

Miniemen B (Wondelgem)

Kampioen Oost-Vlaanderen


Preminiemen 2B

Preminiemen 3/3

Scholieren

Junioren

Winnaars Oost-Vlaamse Jeugdbeker

Junioren

Winnaar Beker van Vlaanderen

Junioren

Kampioen van België

2010-2011

2010-2011

Dames Liga A


Vice-kampioen

Beker van België - finalist: verlies van Kieldrecht

Challenge-cup


Dubbelwinst van Amstelveen (NED)


Winst van Beograd (golden set) (SRB)


Verlies van Schweriner SC (GER)

Andere ploegen


Junioren
Winnaar Beker van Vlaanderen

Preminiemen 2B
Preminiemen 3/3

Kampioen Oost-Vlaanderen

Preminiemen 2B
Preminiemen 3/3

Winnaar Oost-Vlaamse Jeugdbeker

2009-2010

2009-2010

Dames - Ereklasse


Winnaar Supercup
Vice-kampioen

Beker van België - 1/2 finale : verlies van Charleroi

CEV-cup

Winst van Severodonec (UKR)

Verlies van Busto Arsizio (ITA)
 

Andere ploegen


Dames B
 Winnaar Beker van Vlaanderen


Junioren
 Winnaar Beker van Vlaanderen
Vice-kampioen van België

2008-2009

08-09

Dames - Ereklasse

Reguliere competitie: 3
Play-offs: 3

Winnaar Beker van België (Kieldrecht)

Andere ploegen

Dames B - Winnaar Trofee De Doncker
Dames C - Algemeen kampioen 2de Prov.
Cadetten A - Kampioen Prov. Cadetten
Cadetten B - Algemeen Kampioen Reg. Cadetten
Junioren - Winnaar Beker Oost-Vlaanderen
Junioren - Winnaar Beker van Vlaanderen
Junioren - Kampioen van België

2007-2008

07-08

Dames - Ereklasse

 Vice-kampioen
Beker van België: finale - verlies van Kieldrecht
CEV-Cup: verlies van Khabarovsk (RUS)
Challenge Cup: verlies van Istanbul (TUR)

Andere ploegen

Miniemen - Kampioen
Kadetten en Scholieren finalist Beker van Oost-Vlaanderen

2006-2007

06-07

Dames - Ereklasse

Uitsluitend Belgische speelsters.
Reguliere competitie: 4
Play-offs: 3
Beker van België: finale - verlies van Kieldrecht
Deelname CEV-Cup
Organisatie kwalificatietornooi
1. Novara (Ita)
2. Maribor (Slo)
3. VDK Gent
4. Brcko (B-H)

Andere ploegen

 Dames B promoveren naar 1ste Divisie.
Dames D - Kampioen (3de Prov) Preminiemen - Kampioen
Miniemen - Kampioen
Preminiemen, Cadetten en Scholieren finalist Beker van Oost-Vlaanderen.

2005-2006

05-06

Dames - Ereklasse

Uitsluitend Belgische speelsters.
Reguliere competitie: 4
Play-offs: 4
Beker van België: uitgeschakeld door Kieldrecht (1/2 fin.)
Deelname CEV-Cup
Organisatie kwalificatietornooi
1. Burgos (Esp)
2. Subotica (S&M)
3. VDK Gent
4. Holte (Den)

Andere ploegen

Dames B promoveren naar 2de Divisie.
Junioren - Winnaar Beker van Oost-Vlaanderen
Preminiemen - Winnaar Beker van Oost-Vlaanderen
Junioren - Kampioen van België

2004-2005

04-05

Dames - Ereklasse

Uitsluitend Belgische speelsters.
Reguliere competitie: 4
Play-offs: 3/4
Beker van België: uitgeschakeld door Tongeren

Andere ploegen

Dames B - Winnaar Beker van Oost-Vlaanderen
Cadetten A - Kampioen
Miniemen B - Kampioen
Junioren - Winnaar Beker van Oost-Vlaanderen
Scholieren - Winnaar Beker van Oost-Vlaanderen
Meisjes-Scholieren - Kampioen van België

2003-2004

03-04

Uitsluitend Belgische speelsters.
Reguliere competitie: 5
Play-offs: 3/4
Beker van België: uitgeschakeld door Tongeren

 

2002-2003

02-03

Uitsluitend Belgische speelsters.
Reguliere competitie: 6
Play-offs: uitgeschakeld door Tongeren

Beker van België: uitgeschakeld door Eisden-Maasmechelen

2001-2002

01-02

Reguliere competitie: 6
Play-offs: uitgeschakeld door Tongeren
Beker van België: ¼ finales

2000-2001

00-01

Reguliere competitie: 5, na aangevochten verliespartij op de laatste speeldag in Charleroi.
(Pertinente fout van de markeerder, waardoor we onterecht een rotatiefout aangesmeerd kregen. Klachtencommissie geeft ons gelijk: wedstrijd herspelen. Beroepscommissie twee dagen later: uitslag toch goedgekeurd.)
Play-offs: uitgeschakeld door Tongeren
Beker van België: ¼ finales
 

1999-2000

99-00

Reguliere competitie: 5
Play-offs: 3/4
Deelname CEV-Cup
Organisatie kwalificatietornooi
1. VDK Gent (Bel)
2. Boedapest (Hun)
3. Wenen (Aut)
4. Zrenjanin (You)

1/8ste fin.: verlies tegen Tongeren (Bel)

1998-1999

98-99

Reguliere competitie: 4
Play-offs: 3/4
 

1997-1998

97-98

Reguliere competitie: 5
Play-offs: 3/4
Deelname CEV-Cup
Organisatie kwalificatietornooi
1.Thessaloniki (Gre)
2. Split (Cro)
3. VDK Gent (Bel)

4. Tirana (Alb)

1996-1997

96-97 

Transfert van Irina Pavlova (Oek) : eerste buitenlandse speelster.
Reguliere competitie: 4
Play-offs: 4
 

1995-1996

95-96 

Eerste seizoen in Ereklasse
Reguliere competitie: 10
Net geen degradatie, na een 3-2-winst tegen Leuven (na 0-2 achterstand): een ware thriller!